Фонд Сприяння Реформам в Україні починає співпрацю з всесвітнім незалежним аналітичним центром Horasis

     Horasis проводить зустрічі світових бізнес-лідерів за особливим запрошенням на регіональному рівні та був названий «свого роду молодшою лігою Всесвітнього економічного форуму для мережі ринків, що розвиваються» видавництвом The New York Times.

     Мета співпраці Фонду Сприяння Реформам в Україні та Horasis є залучення нових інвестицій в країну та налагодження співробітництва українського бізнесу та уряду з різними країнами на всесвітньому рівні, що безперечно позитивно позначиться на економіці нашої держави - вважає Президент Фонду, Алік Тарраф. Така співпраця, безсумнівно, дозволить україньському бізнесу вийти на якісно новий, світовий рівень.

   Головною ціллю Horasis є «реалізація амбіцій для сталого майбутнього» за рахунок нових платформ співробітництва і обміну знаннями, зокрема між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються. Спільнота працює з корпораціями, урядами та міжнародними організаціями на основі партнерських зв'язків, і часто є реалізатором ініціатив. Ці зустрічі по черзі переходять від однієї приймаючої країни до іншої.

Наразі, з цією метою уряд України, за підтримки Фонду Сприяння Реформам в Україні, організовують захід «Horasis China Meeting», це допоможе розпочати та налагодити співпрацю україньського бізнесу, від стартапів до найбільших інфраструктурних проектів з урядами та корпораціями різних країн світу а зокрема сходу.