Судова реформа і боротьба з корупцією дадуть змогу Україні залучити іноземних інвесторів – Юнкер

Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер зазначив, що ЄС буде працювати з Україною в межах макрофінансової допомоги доти, доки Україна “буде дотримуватися певних умов, на які вона погодилася”.

Успішна боротьба з корупцією і проведення судової реформи дадуть змогу Україні залучити іноземні інвестиції. Про це заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на прес-конференції за підсумками саміту “Східного партнерства” у Брюсселі.

“Необхідно забезпечити належне функціонування державних органів і судової системи, переконатися, що вони служать громадянам. Якщо реформи в судовій системі та боротьбі з корупцією відбудуться, то це буде підкріплювати довіру інвесторів у цьому регіоні”, – сказав Юнкер.

За його словами, із січня до серпня 2017 року рівень взаємної торгівлі між Україною і Євросоюзом зріс на 28%.
Голова Єврокомісії зазначив, що ЄС буде працювати з Україною в межах макрофінансової допомоги доти, доки Україна “буде дотримуватися певних умов, на які вона погодилася”.

Сьогодні в Брюсселі проходить саміт “Східного партнерства”. Глави держав і урядів країн – членів ЄС обговорюють із представниками України, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану і Білорусі подальшу співпрацю. Україну на саміті представляє президент Петро Порошенко.

На сайті Європейської ради опублікували спільну декларацію за підсумками саміту.
Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна та ЄС досягли домовленості щодо “дуже амбітного проекту” макрофінансової допомоги на 2018–2019 роки.

Leave a Reply